Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Klassiek orgelconcert van Laurens de Man

4 september 2026 | 20:00 - 22:00

Op vrijdag 4 september 2026 verwelkomen we een absolute topmusicus: Laurens de Man. Beleef een uniek klassiek orgelconcert en neem desgewenst plaats op een van de exclusieve ‘Superseats’ vlak bij de organist.

Laurens de Man staat bekend om zijn originele programma’s waarin hij verschillende stijlen en tijdperken moeiteloos met elkaar verbindt. Tijdens dit concert zoekt hij de grenzen op tussen traditie en vernieuwing. Geniet van een veelzijdig programma met werken van o.a. Bach (Triosonate), Bernstein, Hugo Distler en Naji Hakim.

Naast zijn eigen arrangementen en onverwachte combinaties, krijgt u in de Grote Kerk de unieke kans om de muziek van heel dichtbij te beleven. Met onze speciale Superseats neemt u boven plaats bij de speeltafel, waar u letterlijk op de vingers van de organist kijkt en ziet hoe de muziek ontstaat.

Laurens de Man is de enige organist ooit die de Nederlandse Muziekprijs heeft gewonnen (in 2024), en onlangs werd hij benoemd tot hoofdvakdocent orgel aan het Conservatorium van Amsterdam.
Kortom, hij is dè top-organist van de huidige jonge generatie.
Naast organist is hij ook pianist (o.a. bij het Chimaera Trio) en klavecinist. Zijn concerten kenmerken zich door originele programma’s waarin hij verschillende stijlen en tijdperken met elkaar verbindt. Daarbij zoekt hij vaak de grenzen op tussen traditie en vernieuwing, met ruimte voor eigen arrangementen en onverwachte combinaties.

Voor meer informatie, kijk op de website van Flentrop Orgel Wageningen

Datum: Vrijdag 4 september 2026
Aanvang: 20:15 uur
Locatie: Grote Kerk, Wageningen
Tickets: Koop hier je tickets

Gegevens

  • Datum: 4 september 2026
  • Tijd:
    20:00 - 22:00
  • Evenement Categorie: